Organizacja imprez integracyjnych blisko Wrocławia

integracja firmowa na polu golfowym

Organizacja imprez integracyjnych dla firm bywa nie lada wyzwaniem. Wspomnienia z tego wydarzenia na długo pozostaną z pracownikami, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by były one jak najlepsze. Na naszym położonym nieopodal Wrocławia polu do minigolfa można liczyć na wiele atrakcji, dzięki którym osoby z zespołu zintegrują się ze sobą, a radość ze spędzonego wspólnie czasu pozostanie z nimi na długo.

Integracja dla firm – minigolf w Wilczycach

Miejsca na imprezy integracyjne powinny zapewnić różnego rodzaju atrakcje. Nuda na tego typu wydarzeniach jest niewskazana. Na naszym polu całe szczęście nie wchodzi ona w grę – tutaj można zorganizować spotkania integracyjne w formie pikniku, podczas których rozegracie nawet 3-godzinną rozgrywkę w mini golfa. Umożliwiamy wypożyczenie kijków, piłeczek golfowych, a także wydajemy tabelki wynikowe, dzięki czemu nie musicie przygotowywać nic dodatkowego do pojedynku.

Podczas eventów dla firm udostępniamy gościom także huśtawki, hamak oraz gry ogrodowe. Ponadto można u nas pograć w bule czy badmintona.

Impreza integracyjna blisko Wrocławia

Poza licznymi aktywnościami w czasie integracji firmowej można liczyć także na odrobinę odpoczynku i czas na luźne rozmowy, które zbliżają do siebie współpracowników. Na naszym terenie znajduje się miejsce na ognisko – warto zabrać ze sobą jedzenie, napoje oraz papierową zastawę, by przygotować pyszny poczęstunek dla wszystkich zgromadzonych. My zapewniamy dostęp do drewna.

Nasze pole do minigolfa znajduje się w Wilczycach. Zachęcamy do skorzystania z usług dotyczących organizacji imprezy dla firm wszystkich właścicieli przedsiębiorstw działających we Wrocławiu, Oleśnicy i innych zakątkach Dolnego Śląska. Zapraszamy! Świetna zabawa, a także miłe wspomnienia zagwarantowane!