Piknik i ognisko w okolicach Wrocławia

ognisko

Nasza bogata oferta przewiduje coś więcej niż tylko możliwość doskonałej zabawy podczas gry w minigolfa. Na terenie pola można skorzystać z placu zabaw, a także z miejsca na ognisko i grilla. Dzięki takim udogodnieniom bez problemu zorganizujecie u nas piknik rodzinny, urodzinowy czy integracyjny. Znajdujemy się w okolicach Wrocławia – zapraszamy wszystkich z Dolnego Śląska i nie tylko.

Miejsce na piknik blisko Wrocławia

Śmiech, dobra zabawa oraz wspaniałe wspomnienia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na organizację spotkania na naszym polu do minigolfa w okolicach Wrocławia. To miejsce doskonałe na piknik dla dzieci, ale też dla dorosłych. Przestrzeń daje możliwość gry nie tylko w minigolfa, ale i w bule, badmintona oraz w gry planszowe. Co więcej, możliwe jest też udostępnienie miejsca na ognisko, huśtawki, hamaka, zestawu do robienia dużych baniek mydlanych, równoważni rola-bola, skakanek i innych gier, a także zorganizowanie kącika plastycznego. Nie ma więc mowy o nudzie!

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy pakiety dotyczące pikników urodzinowych oraz integracyjnych. Zachęcamy mieszkańców Wrocławia, Oleśnicy, całego Dolnego Śląska i każdego zainteresowanego do zapoznania się z tymi propozycjami.

Ognisko w okolicach Wrocławia

Nasze pole może poszczycić się specjalnym miejscem na ognisko i grilla, gdzie w czasie spotkania przyrządzicie przyniesione ze sobą smakołyki. Posilenie się pysznościami doda siły do dalszej zabawy. Co ważne, u nas nie trzeba martwić się o drewno, gdyż zapewniamy do niego stały dostęp. Możecie spokojnie oddać się czerpaniu przyjemności z wszelkich atrakcji. Samo siedzenie przy rozpalonym ogniu ma niezwykły urok, który sprawia, że plenerowe spotkanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Jeśli szukacie więc miejsca na piknik we Wrocławiu, podczas którego można rozpalić ognisko, zapraszamy na nasze pole znajdujące się niedaleko stolicy Dolnego Śląska.